ivtta istanbul masa tenisi

masa tenisi salonu/masa tenisi okulu/ özel dersler

İvtta Masa Tenisi Salonu

masa tenisi istanbul

İstanbul masa tenisi salonumuz –

tlfla hızlı bilgi: tel: 532 6470121  –  533 7196586

 

 Anadolu yakası Haydarpaşa Lisesi avlusunda  .  Metrobüsle ulaşımı kolay   (ALTUNİZADE durağı 5 -6  dakika yürüme mesafesinde )  ,  özel araçla gelenler içinse ücretsiz otoparkı var.  Kadıköy’den ve Üsküdar meydan’dan çok yakınına minibüs   var. ( Kadıköy’den Koşuyolu-Ümraniye veya  Polis Hastanesi minibüsü –  Marmara Hastanesi durağında ininiz.

IVTTA Türkiye’nin minik , yıldız, genç önemli sporcularının ve şampiyonlarının eline ilk raketi aldıkları ve yetiştirildikleri bir salon. Fulya  Diker ve Ferit Atabey gibi iki değerli baş antrenör ve değerli  antrenörler görev yapıyorlar.

IVTTA is among the best table tennis  saloons of  Istanbul also  frequented by active Turkey table tennis  league players and top veteran   players in nice central neighborhood   with   private parking space, taking advantage of its secure location within Haydarpasa High School, Asiatic Istanbul , short ride from  the Bosphorus Bridge.   The young players learning table tennis here  qualify high (   including   European Eurokids champion title ) .     The best choice for expatriots with kids in Istanbul who would like their kids to be involved in high calibre sports performance.   English is also  spoken , Fulya is still learning  =)  You may click the map below, to check the route, the video is from the weekly tournament which you may participate just by showing up.   Easy access by metrobus , Altunizade station ( Asiatic Istanbul , third  stop after the bridge ,  12 minute walking distance to the bus stop.  Once getting out of the bus, the pedestrian bridge ahead of  the bus stop is closer to us.

İstediğiniz gibi serbest oynayabilir veya Antrenör eşliğinde yetişkin ve çocuklar için düzenlenen çalışmalara katılabilirsiniz.  Temmuz Ağustos  2011   serbest çalışma  özel – grup ders ve  çocuk – genç  eğitim çalışmalarımıza katılmak için telefonla bilgi alınız.

Cumartesi günleri salonumuzda düzenlediğimiz herkese açık turnuvamız var . Youtube yayına geçtiğinde salonumuzun videolarını da izleyebilirsiniz.  Katılımcıları arasında  Türkiye’nin veteran  ve yeni çok kıymetli sporcuları da bulunuyor.    Maçlar son derece çekişmeli ve zevkli geçiyor. Gruplar halinde oynanıyor, üst tura geçenler ve geçmeyenler yeniden eşleştirildiğinden herkes bol bol maç yapma imkanı buluyor.

Salon detayları :

*Soyunma odaları,

*duş

* büfe  sıcak soğuk içecekler  , tost vs

* otopark

* tekerlekli sandalyeli oyuncuya uygun : otoparktan  merdivensiz ulaşım

 

 

Masa tenisi salonumuzda dilediğiniz saatlerde derslerimize katılmadan da  serbest oynama imkanınız var.  Başlangıç ve orta düzey oyuncular dışında lisanslı sporcuların da bulunması yeni başlayanlar için iyi sporcularla bir arada bulunmak ve her seviyeden masa tenisi partneri bulmak için imkan sağlıyor.    Salonun yetkilileri  ve  masa tenisi antrenörleri Fulya Hanım  ve Ferit Bey ‘in aktif sporculuk ve antrenörlük  dönemlerinde ve halehazırda veteran turnuvalarında Türkiye ve dünya çapında  çapında  şampiyonluk dahil olmak üzere  sayısız başarıları var. Son bir ila   dört  yıl içinde yetiştirdikleri küçük oyuncular arasında , milli takıma, Avrupa minkler karması kamplarına ve turnuvalarına  çağırılan, bu kıymetli hocalarımızın eşliğinde Avrupa şampiyonasında final oynayan sporcuları var.

Masa tenisi oynamak ve öğrenmek  için doğru adrestesiniz.  Özellikle çacuklarınız için son derece güvenli bir ortam.  Çocuklarınız bu sporu benimser ve severek sürdürürlerse bu masa tenisi okulundan başlayarak iyi bir masa tenisçisi olabilirler.

Salon aynı zamanda tekerlekli sandalyeli veya diğer engelleri aşan sporcular için merdiven inip çıkmadan ulaşılabilir olma özelliğine sahip. Bu branşın engelleri aşan önde sporcularının yetiştiği ve çalışmalara  devam ettiği bir salon.

——————————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————————————————————

Haydarpaşa Lisesi  harita

HAydarpaşa lisesi harita

Haritaya tıklayarak tam boy ve daha iyi çözünürlükte görebilirsiniz. Kırmızı ok Boğaz köprüsünden Altunizade çıkışını kullanıp Kapitol alışveriş merkezi önünden geçerek Haydarpaşa Lisesi avlusu içindeki masa tenisi salonumuza ulaşan  güzergahı gösteriyor. Kapitol alışveriş merkezi yaklaşırken elden geldiğince yolun sağ şeridinde Kapitol’e yakın olmanız lazım, çünkü haritaya dikkat ederseniz, Kapitol’ün önünden iki yol geçmekte, Kapitol’ün otoparkına sapağı da olan  ana yola paralel bir de iç yol var. O iç yoldan gitmeniz lazım.

Bu iç yolu  kaçırırsanız ilerden tekrar sağa dönme imkanı var. O yol , Vatan Bilgisayar önünden geçiyor.  Şayet  Kapitol’ün ordaki iç yolu kaçırır da Vatan Bilgisayar üzerinden gelirseniz , Vatan bilgisayar’dan sonra ikinci trafik lambasından sağa dönün. Trafik lambası metrobüsle ulaşım krokisinde daha iyi görünüyor.

istanbul masa tenisi

  • Hafta içi salı ve perşembe günleri saat 19:00-21:00 arasında veteranlara yönelik antrenör eşliğinde grup çalışması yapılmaktadır.
  • Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri saat 11:00-13:00 arasında altyapıya yönelik antrenör eşliğinde grup çalışması yapılmaktadır.
  • Özel dersler birebir antröner eşliğinde yapılmaktadır.

İvtta salonunda cumartesi günleri herkese açık, cüzzi bir ücretle katılabileceğiniz turnuva düzenleniyor; 3 – 4 kişilik gruplar içinde oyuncular kendi arasında oynuyor, sonra grup galipleri ve yenilen oyuncular kendi aralarında yeni gruplarda maç yapıyor: Herkes bol bol maç yapma imkanı buluyor.

ivtta masa tenisi salonu İstanbul

İvtta bayan takımı şampiyon olarak süper lige çıktı. Tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. (Nisan 2012)  Takımımız altta şampiyonluk madalyaları  ve kupası ile görülüyor:

ivtta masa tenisi çalışması

1 -5 Eylül 2014 Bodrum 2014 Uluslararası Veteran Masa Tenisi turnuvasına bekliyoruz!
We expect your participation to our international Veteran Table tennis tournament! Details are as follows. Please give us a call or email, we will be glad to provide further details and cover all your questions. But we provide is actually even more cost efficient then going on a vacation to Bodrum yourself ( you may use this line to convince yourself and your spouse, and for fair reason: )

Özel İlgi Gerektiren Bireyler için Masa tenisi

Özel gelişim okullarında  bedensel ve zihinsel engelli gençlerle çalışmalarını sürdüren antrenör  Kenan Yenileyen özel derslerini bu salonda vermekte.   Fiziksel engellilere yönelik  masa tenisi ile ilgili telefonlas veya salona gelerek bilgi alabilirsiniz. Bu arada Ankara’dan milli engelli sporcu   Merve Cansu Demir’in hayat hikayesini okuyarak ilham alabilirsiniz .

http://www.milliyet.com.tr/tek-elle-milli-takima-yukseldi-gundem-1928718/

 

 

 

*  info, photo and video  credit  –   Oguz Kosebalaban

Reklamlar

Ocak 19, 2010 - Posted by | masa tenisi istanbul | , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

%d blogcu bunu beğendi: